Riparim mobileve

Shitet nga: Shpetim 27 Shk 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Riparojm te gjitha llojet e mobileve si garnitura 3-2-1 kende kauqa etj.. etj me materjale kualitative dhe qmime me te lira ne treg transporti gratis ne ter kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim