Riparim mobileve

Shitet nga: Shpetim 26 Mar 07:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Riparojm te gjitha llojet e mobileve si garnitura 3-2-1 kende kauqa separe karrika te ndryshme etj etj me qmime me te lira ne treg dhe materjale shum kualitative ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim