Riparim mobileve

Shitet nga: Shpetim 05 Pri 06:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Bejm riparimin e te gjitha llojeve te mobileve me materjale kualitative modelet me te reja ne treg dhe qmime te volitshme japim pergjegjsi per punen e kryer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim