Riparime të mobiljeve

Shitet nga: Zenel Grajqevci 24 Gsh 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Riparojm karrike dhe mobilje të ndryshme. Të vjetrat dhe të dëmtuarat i shëndrrojm në të reja.

049-499-366
044-971-178
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim