Roleta Finesa www.roleta-finesa.com 044 40 66 55

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Roleta Finesa 05 Mar 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Roleta Finesa është kompani private e cila vepron në Republikën e Kosovës, përkatësisht në qytetin e Prishtinës, Vushtrris, Mitrovicës

Roleta Finesa ka filluar veprimtarinë e saj afariste në vitin e 1990, si biznes i vogël individual, për të vazhduar pastaj trendin e suksesshëm të zhvillimit të saj dhe zgjerimit të afarizmit, duke u bërë kështu lider në fushën e ofrimit të roletave cilësore në drejtim të plotësimit të vazhdueshëm të nevojave dhe preferencave të klientëve, si dhe ofrimit të zgjedhjeve relevante për plotësimin e kërkesave të tyre.

Roleta Finesa merret me prodhimin,shitjen dhe montimin e të gjitha llojeve të roletave dhe perdeve. Roleta Finesa ofron një asortiment të gjerë të modeleve si klasike ashtu edhe moderne. Cilësia e produkteve tona është unike dhe e dëshmuar.

Produktet Tona:

* Roleta të Jashtme nga Plastika Dhe Alumini me Garancion 10 Vjeqar.
* Perde Zebra Modeli me i kerkuar ne treg Posedojm shumllojshmeri te ngjyrave.
* Perde Rolle me qmim shum te volitshum per dhomat tuaja dhe shum funksionale.
* Perde Shiritore Perfekte per Zyret tuaja.
* Veneciane nga Alumini te gjitha ngjyrat.
* Veneciane nga Druri.
* Xhama Levizes per ballkona
* Dyer Harmonike
* Perde Shangrila
* Perde Bambus
* Perde Hanas RISI
etj.

Per me shum informata na vizitoni ne zyret tona Adresa Rr Shefqet shkupi Kalabri Prishtin
Vushtri, Mitrovic.

ose ne web www.roleta-finesa.com ose ne fb RoletaFinesa

044 40 66 55

045641166 049300550
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA gjyp
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim