Roleta veneciane te perdorura

Shitet nga: sabri 04 Nën 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes roletat veneciane. Jane gjithsej pese roleta: 4 per dritare dhe nje per dere ballkoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim