Roleta veneciane

Shitet nga: sabri 31 Tet 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes 5 roleta veneciane: 4 per dritare dhe nje per dere ballkoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim