Roleta

Shitet nga: Roleta 14 Qer 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
ROLETA TE BRENDSHME, JANE BLERE TE NUKA
ME CMIM 270 €, SHITEN 160€ PER ARSYE SE PO SHPERNGULEM.
JANE 3 ROLETA PER TRI DRITARE SIQ MUND TI SHIHNI EDHE NE FOTO.
KANE KETO DIMENZIONE:
GJERESIA: 1.10 cm
GJATESIA : 2.40 cm ( MUNDESH DHE ME I LENE ME SHKURT OSE ME GJAT SEPSE JANE ME MEKANIZEM)
JANE PERDORUR VETEM 5 DIT.

TEL: 045 866 664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim