Rregall dhe termo tresh

Shitet nga: teuta 22 Mar 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes rregallin ne gjendje te mire me dimenzione lartesia 2m kurse gjeresia 2.80m me cmim shume te lire ,shitet urgjent. cmimi 100 euro


shes termon treshe punon shum mire arsyeja e shitjes se kom ble shporet te druve e nuk me nevojitet cmimi 30 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim