Rrethoja te drurit per terase

Shitet nga: Rrethoja pe terase 19 Pri 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Rrethoja te druirt per terase .

Rrethojat jane me keto dimenzione

Lartesia 180 cm
Gjeresia 200 cm gjithsej 4 cope

Keto rrethoja jane shum te pershtatshme per terasa te kafiterive , bejne mbrojtjen nga era dhe pluhuri .
Jane te punuara nga druri dhe materiali plastik i tejdukshem .

Per me shum informata lajmerohuni ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim