SHKALL TAVANIT

Shitet nga: DIKI 24 Krr 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
SHESIM DHE MONTOJM SHKALL TE TAVANIT SLLOVENE TE DIMENSIONEVE TE NDRYSHME
QMIMI 85 EURO + MONTIMI 30 EURO.

SHESIM DHE MONTOJM DYER ( TE DHOMAVE ) TE DRURIT , TE PLASTIKES , TE BLINDUARA. QMIMI I DYERVE TE DHOMAVE PREJ 115 , 130 , 150 , 170 euro ETJ. DYERT JAN TE PLOTA ME KANDE TE RRUMBULLAKET ME DORZA INOX ( RROSFAJ) .

SHESIM DHE MONTOJM DRITARE TE PLASTIKES "ALU PLAST" ME DY GOMA DHE TRI GOMA ME KIPER ROTO GJERMAN ME QMIM TE VOLITSHEM , DRITARJA STANDART ME DY GOMA 90 EURO ME TRI GOMA 100 EURO.

SHESIM DHE MONTOJM LAMINAT GJERMAN EGER DHE KRONO ME TRASHSI 8 MM , 9 MM , 12 MM, QMIMI I LAMINATIT PREJ 6.70 , 7.00 , 7.50 , 8.50 EURO ETJ.

SHESIM DHE MONTOJM DYER TE BLINDUARA TE KINES PREJ TE MIRAVE 7 CM TABLLA , RAMI 12 CM, QMIMI PREJ 150 , 200 , 230 , 250, 280 EURO.

SHESIM DHE MONTOJM ROLETNE TE JASHTME DHE TE BRENDSHME
ROLETNE TE BRENDSHME VENECIANE SISTEM I RI ME SAJLLE . QMIMI 9 EURO
ROLETNE TE JASHTME GJERMANE TE ALUMINIT , QMIMI 42 EURO m2.
ROLETNE TE JASHTME GJERMANE TE PLASTIKES , QMIMI 32 EURO m2
SI DHE TE GJITHA LLOJET E ROLETNVE.

SHESIM DHE MONTOJM DYER HARMONIK . QMIMI 43 m2.

ADRESA : GJENDEMI NE RRUGEN BAJRAM BAHTIRI TE XHAMIJA E KOVAQVE .

FIRMA <<< DIKI >>>

KONTAKTI : 044 / 742 666 DHE NE VIBER +37744742666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim