Shank per kafiteri .

Shitet nga: . 05 Shk 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shanku esht 2.30 m i gjat ,1.15 i lart dhe 50 cm i gjer per me shum kontakt :

044-75-77-75
049-444-688
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim