She's mobiljet

Shitet nga: Bejta 11 Sht 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes 5 kreveta per dhom pritje te gjith shtrihen
1 fotele dhe ormon per dhom gjumi
Me qmim te vomitshem kan pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim