Shes kitaren elektrike dhe kitaren klasike,altop..

Shitet nga: Tringa 08 Pri 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes kitaren elektrike dhe kitaren klasike,altoparlantin e kitaaraes,gramofonin me pllaka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim