Shes komplet sallonin per frizer, interijerin.

Shitet nga: Suada 17 Mar 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes komplet sallonin per frizer, interijeri permban, 3 vende pune, dmth 3 kariga pune me pasqyre, pritoren , raftat levizes ( shegert),nje komod per peshqira, haub per tharje te flokve si dhe gjesende tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim