Shes kuzhinen komplet

Shitet nga: Ali 02 Nën 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

670 EUR   800 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet kuzhina ne gjendje shum te mir dhe pothuajse e re.

044/164-111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim