Shes mjetet e piceris

Shitet nga: Leutrim 04 Nën 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shiten komplet invertari i piceris sipas marrveshjes, paisjet jan te perdorura vetem 2 muaj dhe ende vlen garancjoni per to. Numri kontaktus 044148209 Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim