Shesim dhe montojm terëse rrobash për tarracë

Shitet nga: Rani 27 Pri 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shesim dhe montojm Clothes Line, është sistem shum praktik per tharrjen e rrobave.
Montohet në tarracë dhe është shumë e shfrytëzueshme.

Për info: 049191733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim