Shesim lluster per sallon

Shitet nga: Aferdita 22 Sht 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet lluster modern i pershtatshem per sallon , zyre moderne apo galerija . Eshte llusteri i madh me 25 drita si dhe dy anesore per muri me 9 drita . Prodhim grek materiali inox .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim