Shitet Kulmi dhe Dritaret e shtepis

Shitet nga: Agim 19 Tet 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shtepia esht ne rrenim per ndertim te lart ne Lagjen e Spitalit dhe per kit arsye shiten :

- Kulmi komplet me Trajë dhe Llamparia .
- Dritaret nga Pllastika te ardhur nga Gjermania .
- Dera e hymjes te shtepis .
- Hidrofori Elektro Kovin nga sllovenia me Instalim komplet automatik .
- Rrzervar te Ujit 2000L
- Shkall te Metalit te formes Spiral .
- Kade e banjos te formes 3 Këndesh te ardhur nga gjermania .

Dhe shum sende te tjera qe i nevoiten nje shtepie . Te interesuarit le te lajmrohen ne numer telefonit 045601030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim