Shitet kamini

Shitet nga: Refik 10 Pri 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Kamini shitet komplet, me te gjitha pajisjet shtese dhe eshte ne gjendje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim