Shitet kuzhina dhe shporeti i druve.

Shitet nga: Xhejlane 08 Mar 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet kuzhina ne komunen e Prishtines. Shitet pa shporet dhe mjetet tjera vetem kuzhina shitet bashk me aspirator. Ne gjendje te rregullt krejt.
Gjithashtu shporetin e druve me krejt pajisjet ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim