Shitet ormani

Shitet nga: Orendi 16 Shk 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Ormani eshte bler vitin 2015 nuk eshte askund i demtuar dhe teper i rujtun qmimi pak i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim