Shkall nga druri masiv me parmak (gilindera)

Shitet nga: anonim 10 Shk 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Bajm montimin e shkallve nga druri masiv ne trshsi 4 cm kemi disa lloje te drurit bungi ahi pishe etj bajm montimin ne ter kosoven dhe majm pergjigjsi per punen ton qdo pun e jona ka garancion 10 vieqar ne kontaktoni ne nr 044 189 986 044-49 257 705 punimet tona mund ti shihni edhe ne fb F sharra company.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim