Shporet I rrymes dhe 1 firgorifer

Shitet nga: lumi 22 Pri 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shporeti I rrymes dhe firgoriferi Jan ne gjendje te Mir shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim