Shporet dhe dy kreveta

Shitet nga: sahit shabani 10 Nën 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes shporet gjysem alfa, i perdorur dhe dy kreveta standard poashtu te perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim