Shporeti gjysem Alfa dhe kamini me dru

Shitet nga: Ismet Gashi 15 Pri 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shiten shporeti gjysem Alfa dhe kamini me dru shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim