Shtreter per fjetje dhe tavolin buke

Shitet nga: Arsimi 20 Pri 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes 2 shtreter per dhome te fjetjes ose ndejes dhe 1 tavolin buke. Shtreterit jane nga Maqedonia dhe jan shume te rehatshem per fjetje. Jane pak te perdorur. Tavolina eshte e simpos. Pak e perdorur.
Gjindem ne Prishtine, ne Ulpiane.
Qmimi sipas marreveshjes dhe besoj se i volitshem duke e pare se jane te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim