TAVOLINE SALLONI

Shitet nga: Nystret 30 Gsh 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes tavoline salloni shum e ruajtur
Mund te ndryshohen format e saj
Eshte e bardh dhe zez
Pres bleres serioz
Qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim