TV

Shitet nga: Shkelqim Hasani 13 Shk 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
TV dhe DVD.Të përdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim