Tavolina per zyre

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTP Palma 13 Shk 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet tavolina per zyre , cmimi i tavolines varet nga dimensionet qe kerkohen po ashtu edhe ngjyrat sipas deshires suaj, per me shume ejani dhe vizitonani , gjendemi tek rruga Bill Clinton perballe stacionit policor 4 ( ish NoviDomi) ne Prishtine, NTP Palma,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim