Tavolinat

Shitet nga: Faik 16 Pri 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitem tavolinat pothuajse te paperdorira dimenzionet jon 120 me60 dhe 100 me 50. Qmimi i volitshum. Tel. 045.690. 213
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim