Tavoline

Shitet nga: tina 04 Mar 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Tavolina nga Gjermania te dimensioneve te ndryshme per oborre, terasa , apo kafiteri
dimensionet 75 x 75 x 30 dhe 90 x90 x 30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim