Tavolinen,tepihun,taburen dhe ne gjera tjera.

Shitet nga: Dorian 03 Pri 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes tavolinen,tepihun,taburen dhe ne gjera tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim