Te gjitha llojet e mobiljeve te MOBILERIJA MDF

Shitet nga: MDF 05 Sht 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Kuzhina, Dhoma te Fjetjes, Dhoma per Femi, Paradhoma, Komoda per TV, Tavolina, Shanka, Shkall dhe Interiere te Lokalev Nr 045212033\049212447.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim