Televizorin,tepihun,tavolinen si dhe gjera tjera.

Shitet nga: Dorentina 27 Mar 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes televizorin,tepihun,tavolinen si dhe gjera tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim