Ulese per oborr ose tarase

Shitet nga: Vjosa 06 Sht 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes uleset (tresh, dysh, fotele dhe tavoline) te pershtatshme per oborr ose tarase. Jane shume pak te perdorura dhe ne gjendje te rregullt. Cmimi i fundit eshte 300 euro
049 857 057
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim