Ulse 3 2 1 dhe paisje tjera shtepiake

Shitet nga: Ee 03 Sht 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes ulset 3,2,1 per sallon dhe paisje tjera percjellse.

Per me shum informata na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim