VELTINATOR PER KUZHIN

Shitet nga: xxxxxx 14 Maj 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
SHES VELTINATORIN PER KUZHIN ne gjendje shum te mir dhe shum i ruitun bej ndrrim me naj llaptop shtoi pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim