Vazo dekuruese te punuara nga betonit

Shitet nga: ermal 17 Maj 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shiten 6 vazot te punuara nga betoni me dimenzione 65cm x 55cm.
Cmimi per cope kushton 20 €,
Vazot jane me dhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim