Vitrina per furre buke

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: furra 19 Pri 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
vitrinat jane per furr buke.gjatesia eshte 5 metra.kane 3 pjese (2+2 metra +1 metrer).posedojne nxemje per kifle.kane frizin per jogurt dhe embelsira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim