divan

Shitet nga: sara 22 Sht 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
divan, i pershtatshem per lokale, dhe kuzhina, eshte i shfrytezuar vetem 3 muaj, ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim