divan

Shitet nga: sara 26 Sht 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
divan lekure, ne gjendje shume te mire, i pershtatshem per lokale dhe kuzhina, i perdorur 3 muaj,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim