inventari i restorantit

Shitet nga: Blerim 07 Shk 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet inventari komplet per restoran
(60 tavolina dhe 200 karrike) si dhe enet e kuzhines per 200 persona -pajisjet tjera te kuzhines
Mikseta dhe Zerimi ....

Qmimi sipas mareveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim