komodat

Shitet nga: sevdaim 29 Gsh 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shiten komondat dhe jan te ruajtura per me shum ingo kontakto 044239105
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim