komodine

Shitet nga: jeneri 16 Nën 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes komodinen e cila osht e rujtne pa demtime e pershtatshme per vendosjen e TV-se dhe gjesendeve tjera shitet urgjent.Cmimi i negocijueshem ben edhe me lire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim