shes inventar per butik komplet

Shitet nga: dritoni 18 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes inventar 150m per butik jon firmes terranova dhe jon komplet inventari shes edhe alarma per rroba dhe fingera te aluminit per rroba firmes kalijop dhe me qmime te volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim