shes invertarin e kafiteris

Shitet nga: armend 27 Jan 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes komplet invertarin e kafiteris ne Drenas,
Invertari( karriket-ulset,2-she 1-she,3-she+shanki)
Eshte ne gjendje te rregullt, dhe e pershtatshme per qdo biznes te ketij lloji.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim