shesi ndunjet zbukuruee

Shitet nga: dinni 05 Tet 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Drunjet zbukurues jan nga rrenjet e pemve.
njeri eshte mbajtes lulave.tjetri fontan improvizuse.drunjet zbukurues bajn edhe per restorante.villa.shtepi.banesa.zbukurim i drunjve me dizajn natyral.
te dyt shiten 120 € sipas marveshjes.

per ndo info vala dhe (viber) +377 44 492327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim