shiten dy qadra per teras

Shitet nga: qadra 10 Sht 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
qadra ka gjatsin 6m dhe gjersin 5
NR:044210001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim